ההרשמה לאירועי 2014 בעיצומה, לקבלת פרטים נוספים חייגו 057-9418195

 

גן אירועים בשפיים

אירוע במרכז הארץ

בשעת בחירת אזור בארץ לערוך בו אירוע ברית, חתונה בר/בת מצווה וכו', יש להתחשב לא מעט באורחים, כלומר לנסות ולבחור מיקום שלרוב המוזמנים יהיה נוח להגיע אליו.

אומנם לא ניתן להתחשב בכולם, בכל אחד ואחד אך רצוי להגיע להחלטה שתקל על רובם, לבחור במקום הנמצא במרחק נסיעה סביר מהמשפחה והחברים. תמיד יהיו אלה שיאלצו להגיע מרחוק, אך כדי לא להקשות על חלק ניכר מהאורחים (שחלקם עלולים גם להחליט לא להגיע לבסוף מפני שהדרך ארוכה ומייגעת מדי בשבילם) חשוב שתקדישו מחשבה להחלטה זו. אם בכל זאת אתם נוטים לבחור במיקום מרוחק או כזה שהגישה אליו אינה פשוטה, כדאי שתדאגו להסעות מאורגנות, אוטובוסים או מיניבוסים שיצאו מנקודות איסוף ספציפיות אל מקום החגיגה ובחזרה ממנו בסיומו.

מקומות נפוצים במרכז – אולם או גן אירועים בשפיים, ביפו העתיקה, בנמל תל אביב, בקיסריה, במושב בשרון ונוספים.

אזור המרכז הוא אזור מוצלח לערוך בו חתונות ואירועים, קודם כל מפני שאזור המרכז כשמו כן הוא – מרכז הארץ, מלבד העובדה שרבים מתגוררים באזור זה ובקרבתו, מיקומו מאפשר גם למי שגרים באזורים מרוחקים יותר לנסוע מרחק סביר יחסית (בניגוד לנסיעה מצפון לדרום/מדרום לצפון לדוגמא). מה גם שמרכז הארץ, בתל אביב ובשרון ישנה כמות נכבדת של מתחמים, אולמות וגנים לבחור מתוכם - אולם תל אביב, בראשון לציון, בנתניה, בקיסריה, ביפו וכן הלאה, ההיצע רב ושופע במיוחד.

שמיים וארץ – מתחם חתונות ואירועים בצפון השרון שמיים וארץ הוא מתחם חדשני ויוקרתי, הוא תוכנן ועוצב בידי האדריכל ניר פורטל, תוך שימת דגש על כל אותם הקריטריונים והמוטיבים המהותיים בעיצוב חללים המיועדים לעריכת חגיגות – מרחב, נוחות, עיצוב נקי ומודרני, שימוש חכם ונכון בתאורה ובאלמנטים דקורטיביים החשובים כל כך ליצירת האווירה. המתחם כולל אולם שקוף, מקורה וממוזג וכן שטח פתוח רחב ידיים ומוצלל כך שהוא מיועד לקיום אירועים בכל עונות השנה ובכל תנאי מזג האוויר.

באתר תוכלו לקבל אינפורמציה נוספת ולצפות בתמונות מן המקום, דרכו גם תוכלו ליצור עמנו קשר ישיר לקבלת מענה מסודר, הסברים והצעת מחיר.