אירועים - שמיים וארץ

בר/בת מצווה

גן אירועים "שמים וארץ" הוא מקום לבר/בת מצווה בשרון המיועד לאלה שחשובה להם סביבה ירוקה יחד עם נוחות ונגישות

בר/בת מצווה הוא אירוע אותו זוכה אדם לחגוג רק פעם אחת בחייו. עבור ילד או ילדה הנמצאים בין ילדות לנעורים, זהו ללא ספק אירוע חשוב ומשמעותי. היום, הוא אכן מקבל את הכבוד המגיע לו. אנשים אינם מתפשרים בקלות על מקום לבר/בת מצווה. יש הבוחרים אולם אירועים לבר/בת מצווה ויש המחפשים  גני אירועים לבר/בת מצווה אך בכל מקרה המקום צריך להיות ברמה גבוהה. נגישותם של מקומות לבר/בת מצווה חשובה מאוד אף היא ולכן רבים בוחרים בסוף אולם אירועים לבר/בת מצווה במרכז, למרות שהיו מעדיפים דווקא גן השוכן בסביבה פסטורלית. מסתבר ששני הרצונות אינם סותרים. אזור השרון נושק למרכז ונמצא במרחק נסיעה קצר ממנו אך יוצר סביבה שונה לחלוטין מגוש דן. 

 

בפארק ירוק בין פרדסים

 

"שמים וארץ" הוא גן אירועים לבר מצווה/בת מצווה בשרון, או ליתר דיוק: גן אירועים לבר/בת מצווה בעמק חפר אשר בצפון-מרכז השרון. הוא ממוקם בפארק התעשיות הירוק והחדש של עמק חפר, נקודה ברורה אשר כל ווייז יגלה במהירות (ואפילו אתם בכוחות עצמכם!). אם חשבתם כי מקום לבר/בת מצווה בעמק חפר יהיה ממוקם דווקא בלב היער או בליבו של כרם, הדבר אינו חייב להיות כך. אולם אירועים לבר/בת מצווה בעמק חפר יכול להיות ממוקם בנקודה ברורה ומוכרת כשהוא מוקף פרדסים, שדות וירק. כך גם אתם וגם האורחים תגיעו למקום כשאתם נינוחים, רגועים ומלאי אנרגיות לחגוג לילד/ה את אחד הימים המאושרים והמשמעותיים בחייהם.

 

כאשר תיכנסו אל "שמים וארץ" תרגישו מיד כמו מרחפים בין שמים וארץ ותתקשו להאמין כי זהו גן אירועים לבר/בת מצווה במרכז, הנמצא במרחק של כחצי שעה נסיעה מתל אביב. במקום ישנו מבנה יפהפה הבנוי זכוכית הנותן מיד עם הכניסה אליו תחושה חגיגית ויוקרתית. קירות הזכוכית יוצרים חיבור בין המבנה לגן המטופח המקיף אותו. הגן כולל מדשאה גדולה ובה פזורות פינות ישיבה. פיזור פינות הישיבה נותן תחושה של מקום רב ותחושה אינטימית. לא כל מקום לבר/בת מצווה במרכז יוצר תחושת מרחב יחד עם תחושת חמימות ואנרגיות נפלאות.

 

תפריט מגוון לכולם

 

אחד התחומים המבדילים מקומות לבר/בת מצווה ומקומות לאירועים בכלל זה מזה הוא האוכל. כשמדובר על אירוע בר/בת מצווה אליו מוזמנים גם בני משפחה ואורחים בוגרים וגם אורחים צעירים- חבריהם של הילד או הילדה התפריט צריך להיות מגוון מספיק בכדי שכל אורח, גדול כקטן, ימצא את המנות הטעימות לו. בנוסף למבחר העשיר של המנות אשר כדאי שחתן/כלת בר/בת המצווה יהיו שותפים מלאים בבחירתן, גם מערכת מולטימדיה חדשנית ותאורה הקסומה יוסיפו לאווירה המיוחדת. כל אלה הופכים את "שמים וארץ" מעוד אולם אירועים לבר/בת מצווה בשרון למקום מרהיב בו תחגגו אירוע בלתי נשכח. 

צרו קשר
לקביעת פגישה
מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
לפרטים:
072-334-0489
צרו קשר
לקביעת פגישה
מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
לפרטים:
072-334-0489