צור קשר - שמיים וארץ פייסבוק - שמיים וארץ גוגל פלוס - שמיים וארץ יוטיוב - שמיים וארץ

אולם אירועים לבר מצווה בעמק חפר

אולם אירועים לבר מצווה בעמק חפר, יכול לשמש אתכם גם בתור אולם אירועים לבת מצווה בעמק חפר! כי ככה זה כשבוחרים בגן אירועים שמיים וארץ - כל האפשרויות פתוחות.

אולם אירועים לבר מצווה בעמק חפר

אירוע במרכז הארץ

בשעת בחירת אזור בארץ לערוך בו מאורע באולם אירועים בעמק חפר, יש להתחשב לא מעט באורחים, כלומר לנסות ולבחור מיקום שלרוב המוזמנים יהיה נוח להגיע אליו. אומנם לא ניתן להתחשב בכולם, בכל אחד ואחד אך רצוי להגיע להחלטה שתקל על רובם, לבחור במקום הנמצא במרחק נסיעה סביר מהמשפחה והחברים. תמיד יהיו אלה שיאלצו להגיע מרחוק, אך כדי לא להקשות על חלק ניכר מהאורחים (שחלקם עלולים גם להחליט לא להגיע לבסוף מפני שהדרך ארוכה ומייגעת מדי בשבילם) חשוב שתקדישו מחשבה להחלטה זו. אם בכל זאת אתם נוטים לבחור במיקום מרוחק או כזה שהגישה אליו אינה פשוטה, כדאי שתדאגו להסעות מאורגנות, אוטובוסים או מיניבוסים שיצאו מנקודות איסוף ספציפיות אל מקום החגיגה ובחזרה ממנו בסיומו.

מקומות נפוצים במרכז – דגש על אולם אירועים לבר מצווה בעמק חפר מעל השאר

אזור המרכז הוא אזור מוצלח לערוך בו אירועים, קודם כל מפני שאזור המרכז כשמו כן הוא – מרכז הארץ, מלבד העובדה שרבים מתגוררים באזור זה ובקרבתו, מיקומו מאפשר גם למי שגרים באזורים מרוחקים יותר לנסוע מרחק סביר יחסית (בניגוד לנסיעה מצפון לדרום/מדרום לצפון לדוגמא). מה גם שמרכז הארץ, בתל אביב ובשרון ישנה כמות נכבדת של מתחמים, גנים ואולמות אירועים במרכז לבחור מתוכם - אולם תל אביב, בראשון לציון, בנתניה, בקיסריה, ביפו וכן הלאה, ההיצע רב ושופע במיוחד.

 

שמיים וארץ – גן אירועים בעמק חפר, המושלם לבר מצווה או בת מצווה, הוא מתחם חדשני ויוקרתי, הוא תוכנן ועוצב בידי האדריכל ניר פורטל, תוך שימת דגש על כל אותם הקריטריונים והמוטיבים המהותיים בעיצוב חללים המיועדים לעריכת חגיגות – מרחב, נוחות, עיצוב נקי ומודרני, שימוש חכם ונכון בתאורה ובאלמנטים דקורטיביים החשובים כל כך ליצירת האווירה. המתחם כולל אולם שקוף, מקורה וממוזג וכן שטח פתוח רחב ידיים ומוצלל כך שהוא מיועד לקיום אירועים בכל עונות השנה ובכל תנאי מזג האוויר.

 

באתר תוכלו לקבל אינפורמציה נוספת ולצפות בתמונות מן המקום, דרכו גם תוכלו ליצור עמנו קשר ישיר לקבלת מענה מסודר, הסברים והצעת מחיר.

לקביעת פגישה
שם
*
אימייל
טלפון
*
השאר הודעתך