אולם אירועים בשרון

אולם אירועים בשרון

כל אדם דואג לטובת עצמו ולטובת הקרובים לו. כשמדובר בחגיגה המשפחתית של ברית, בת מצווה, בר מצווה, חתונה או בערב חברתי או מקצועי, השאיפה היא תמיד לבלות את הזמן בצורה הטובה והאיכותית ביותר, במקום השווה ביותר, באווירה הטובה ביותר ועם האוכל הטוב ביותר. גן אירועים בשרון שמיים וארץ מצטיין בכל אלה ואף יותר.

שמים וארץ - אולם אירועים בשרון במקום הראשון

המקום המעניין והייחודי הזה ממוקם בפארק התעשיות החדש בעמק חפר, אחד המקומות המרכזיים והנגישים ביותר באזור השרון. ניתן להגיע אליו מכל רחבי השרון בקלות ובמהירות. למעשה, בשקלול שבין חלקי הארץ השונים המיקום שלו מרכזי מאד והוא במרחק סביר מכל עיר.

 

מבחינה ויזואלית, אולם אירועים בשרון שמיים וארץ הוא אחד המקומות המעניינים יותר. המבנה עשוי כולו זכוכית וניתן להשקיף מתוכו החוצה. האדריכל והמעצב ניר פורטל, שהוא שם דבר בתחומו, תכנן ועיצב את המבנה בקונספציה עכשווית, ייחודית והייטקיסטית. המרווחים הגדולים, התקרות הגבוהות וקירות הזכוכית נותנים את ההרגשה שאכן מדובר במשהו אחר ומיוחד. אין ספק כי זה הוא המקום לאירועים המושלם באזור השרון, בין אם ברצונכם לשכור אותו בתור אולם חתונה בשרון, מקום לבר מצווה בשרון או כל אירוע אחר.

על השף קולין גילון 

קולין גילון הוא אחד השפים המובילים בתחום עיצוב המזון באירועים, בניית תפריטים, משקאות ובאופן כללי בתחום הקולינרי, הן בתחום המוסדי, בתחום המלונאות וההארחה ובתחום אולמות השמחות. קולין גילון הוא השף ומעצב המזון של אולם האירועים שמיים וארץ. הוא מתמחה בעיצוב מזנונים, עיצוב תפריטים, עיצוב מנות וקינוחים איכותיים וטעימים.

 

איכותו של גן אירועים בשרון כמו בכל מקום, נקבעת במידה רבה על פי איכות השף. מהבחינה הזאת, ישנו קולין ולעומתו – כל השאר. גם שפים מנוסים ובעלי שם אחרים מכבדים את יכולותיו המקצועיות הבלתי מעורערות.

שירות ואיכות ללא פשרות

כל צוות העובדים של שמיים וארץ הוא צוות מכוון שירות. כיון שמדובר בעובדים קבועים ובעלי ניסיון המכירים את העבודה שלהם היטב, יוצא שכל מי שמפקיד בידיהם האמונות את חגיגת האירוע בשרון שלו יכול להיות סמוך ובטוח שלא יתאכזב. מה שמבטיחים הנציגים במקום, זה בדיוק מה שיתקבל בסיכומו של עניין: לא פחות – והרבה יותר.

 

האיכות מתחילה הרבה לפני היום הגדול עצמו, שכן מי שמעורה בתחום יודע שהכנות לאירוע מתנהלות הרבה לפניו: יש להזמין מראש את המוצרים הדרושים שמהם יכינו את הארוחה, את הירקות והפירות, את הלחמים שיגיעו חמים וריחניים ביום האירוע וכמובן את מוצרי הבשר הטובים ביותר.

 

הכנת המזון ועיצוב המנות מתבצעים בתנאים הטובים והנכונים ביותר, על פי כל אמות המידה ובכפוף לתקנים מחמירים. התוצאה – מראה מהמם, טעם נפלא ואיכות מעולה.

תכנון היום הגדול וניהולו

כל מנהל של אולמות אירועים בשרון, או בכל מקום אחר, יודע כי הקשבה למזמין החגיגה הינה מחצית הדרך להצלחה. לכל אחד יש פנטזיה משלו שהוא היה רוצה להגשים אותה: כניסה ייחודית לחופה של החתן והכלה, גימיקים שונים במהלך הערב או שי ייחודי שיחולק לכל אורח במהלך הערב או בסופו וישאיר טעם טוב אצל המוזמנים.

 

כל המאמצים, כל ההכנות וכל הזמן שהוקדשו לתכנון הערב מתמקדים במספר שעות שבהן הוא יוצא אל הפועל. בשמיים וארץ כל חגיגה מתקתקת כמו שעון מדויק. כל דבר קורה לפי התכנית, על פי מה שנקבע מראש. לדיוק יש חשיבות עצומה להצלחה.

 

שורות קצרות אלה הן רק המעט שניתן לומר על האיכות של שמיים וארץ. כדאי ליצור קשר כבר עכשיו, כיון שאחרי שמיים וארץ כבר לא תרצו שום מקום אחר.

צור קשר
שם
*
אימייל
טלפון
*
השאר הודעתך