גן אירועים בשרון - שמיים וארץ

שמיים וארץ | בית הראשונים 32, עמק חפר בשרון | 072-334-0489 | פקס: 09-8333933

גן אירועים בשרון - שמיים וארץ

חולמים על חתונה מיוחדת ועל גן אירועים קסום? אינכם יודעים בהתאם לאילו סטנדרטים לבצע את הבחירה? להלן המידע לו אתם זקוקים על על מנת לדעת שבחרתם בגן אירועים בשרון הנכון לאירוע שלכם:

איך לבחור גן אירועים בשרון מוביל?

על מנת לבצע בחירה שקולה ומוצלחת של גן אירועים בשרון ובכלל, עליכם לפעול בהתאם למספר כללי ברזל:

  • רשיון עסק – על פניו רשיון העיסוק נשמע כמו דבר טריוויאלי, אך לא כך הדבר! זוגות רבים וטובים נפלו קורבן לבעלי היכלי חתונות אשר לא טרחו לציין בפניהם כי הם אינם עובדים באופן חוקי וכי רשויות החוק עלולות לסגור להם את עסק בכל רגע נתון. לכן, על מנת להימנע משברון הלב הצפוי מאובדן מקום השמחה, וודאו כי מדובר במתחם הפועל באופן לגאלי וכשר.
  • קייטרינג - איכות המזון משפיעה רבות על מידת הצלחתו של ערב. אם האורחים לא נהנו מהמזון שהוגש להם, רוב הסיכויים שהם לא יזכרו את הערב שלכם לטובה. לכן, הקדישו מעט מזמנכם וקיימו פגישת טעימות מקיפה. בנוסף, וודאו כי המנות עליהם סיכמתם מופיעות בחוזה שנחתם ביניכם לבין בעלי המתחם.
  • אקוסטיקה ורעשים - אף על פי שרבים מהאורחים שלכם מצפים לרקוד עד הבוקר, ישנם גם אורחים המעוניינים לנהל שיחות ערות. על מנת שאותם אורחים יוכלו לשוחח ביניהם בנחת, וודאו כי האקוסטיקה של המתחם מאפשרת זאת.
  • תמורה בעד האגרה - ישנם גני אירועים בשרון בפרט, ובארץ בכלל, המציעים ללקוחותיהם מגוון שירותים בעבור המחיר אותו הם גובים. לעומת זאת, ישנם מתחמים המציעים אך ורק את המקום עצמו, ללא שירותים נלווים כגון קייטרינג ושירותי בר. לכן, בררו מראש מה המחיר אותו אתם נדרשים לשלם כולל בתוכו. לא בושה גם לבדוק מבצעים רלוונטיים.
  • שעת סיום - כשחוגגים אירועים פרטיים יש נטיה להשאר עד שעה מאוחרת. ישנם מתחמים הנוהגים להגביל את שעת סיום הלילה או לחילופין לגבות שכר נוסף החל משעה מסוימת. לכן, על מנת להימנע מויכוחים או מאי נעימות, דאגו לקרוא את האותיות הקטנות של החוזה.

מחפשים גן אירועים בשרון שיעשה את כל ההבדל? 

הכירו את שמיים וארץ, גן אירועים בשרון המשמש כמתחם השמחות החדש בשרון שכולל הכל. קחו סיור בגן על מנת להיחשף אל גן ירוק ופורח, אולם מאובזר, מערכת סאונד ותאורה, עיצוב מודרני קפדני וכמובן תפריט גורמה בניצוחו של שף הבית. יש הרבה מקומות לאירועים, אבלאין הרבה מקומות כמו שמיים וארץ.

 

גן אירועים בשרון שמיים וארץ – הבדל של שמיים וארץ בינינו לבין כל השאר. המתחם של שמיים וארץ הוקם באהבה רבה ותוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר. אנו מציעים לקהל לקוחותינו ארגון אירועים ברמה אחרת בזכות מגוון רחב של שירותים מובילים:

 

קונספט - מתחם שמיים וארץ מתהדר בקונספט עיצובי מודרני ונקי, כמו גם מערכות סאונד ותאורה מהסטנדרט הגבוה ביותר שקיים כיום בשוק.

נוחות - המיקום הנוח של גן אירועים בשרון זה, מסייע לאורחים מכל רחבי הארץ להגיע למתחם בזמן מקובל. בנוסף, מתחם שמיים וארץ מציע לאורחיו ליהנות מאזורי ישיבה נוחים ומרווחים וכל זאת באווירה יוקרתית ובינלאומית. כמו גם, מתהדר המתחם בסוויטת חתן כלה נוחה ומאובזרת.

קייטרינג - מטבח איכותי המובל על ידי שף הבית. אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על הטעמים שלנו, כמו גם להעיף מבט על המאכלים ברשותנו.

עיצוב - עיצוב הייטקי ויוקרתי מבית האדריכל ניר פורטל.

רשיון - גן אירועים בשרון שמיים וארץ פועל תחת כל הרשיונות הדרושים.

 

עדיין לא סגרתם עם גן אירועים בשרון, או בכלל? תנו לנו להגשים לכם חלום ובואו לחגוג במתחם המרהיב של שמיים וארץ! אנו מזמינים אתכם לשמוע המלצות מפי הזוגות שלנו, ולאחר מכן ליצור קשר עימנו עוד היום!

  • אירועים פרטיים - שמיים וארץ
  • אולם אירועים - שמיים וארץ
  • גן אירועים - שמיים וארץ
  • אירועים - שמיים וארץ
  • חתונה - שמיים וארץ

חוות דעת - שמיים וארץ